Jeżeli prowadzimy własną firmę budowlaną i zastanawiamy się właśnie nad wymianą taboru maszynowego na nowy, powinniśmy dobrze rozważyć wybór. Powinniśmy zdecydować się na takie maszyny, które charakteryzują się najwyższą jakością pod względem parametrów technicznych. Bardzo ważny jest także komfort operatora.

Koparka z dobrym silnikiem

koparka CASEJeżeli poszukujemy takiej maszyny, powinniśmy zwrócić uwagę na producenta, jakim jest CASE. Ma on bowiem duże doświadczenie w tym temacie, produkuje maszyny budowlane od kilkudziesięciu lat. Ma zapewnioną pozycję lidera, dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza ładowarki oraz koparki CASE, a także koparko-ładowarki. Dlaczego? Między innymi dlatego, że obecnie producent stosuje w nich specjalne silniki oparte na technologii FPT, dzięki którym emisja spalin zostaje mocno zmniejszona. Zanieczyszczenie środowiska jest zmorą dzisiejszego świata, dlatego warto o nie dbać, jeśli istnieje taka możliwość. Nic dziwnego, że koparki CASE i ładowarki zyskują tylu zwolenników, dla których czystość środowiska jest bardzo ważna. Takie silniki FTP zużywają o wiele mniej paliwa, by uzyskać taką samą moc co tradycyjne silniki, dlatego są dobrym wyborem.

koparka CASEAle oczywiście chociaż silnik stanowi serce maszyny, nie jest on jedyną ważną częścią, ponieważ bardzo ważne są także inne elementy, takie jak chłodnica, filtry, i oczywiście konstrukcja ramienia koparkowego. Obecnie producent zadbał o zastosowanie takich szybkozłączy, które zapewnią naprawdę szybką i prostą wymianę osprzętu i to w dodatku bez konieczności wychodzenia z kabiny. O czym jeszcze warto wspomnieć jeśli chodzi o koparki CASE? Przede wszystkim o tym, że maszyny te posiadają specjalnie wygięty wysięgnik, który pozwala na zwiększenie zdolności kopania. W dodatku dzięki niemu załadowanie urobku na ciężarówkę staje się jeszcze prostsze. Ponadto nie musimy martwić się o bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie nowoczesne koparki posiadają specjalne systemy zabezpieczające, które na przykład pozwalają automatycznie wyłączyć joysticki podczas gdy ich nie używamy. Podsumowując temat maszyn budowlanych, na rynku mamy szereg różnych propozycji od producentów – i tych dobrych, i tych raczej średnich.

Warto jednak zawsze stawiać na wysoką jakość, dlatego bardzo dobrym wyborem są koparki, ładowarki czy też koparko-ładowarki od CASE. A to dlatego, że producent ten ma naprawdę długie doświadczenie w branży, dlatego dzięki temu zna się na rzeczy i może zaoferować tylko to, co najlepsze. I to za całkiem przyzwoitą cenę, która nas nie przytłoczy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *